ZATOR. Wielkie otwarcie sezonu 2019 w Energylandii już w tę sobotę

04 kwietnia 2019 Autor: sz
fot. Energylandia

fot. Energylandia

Za kilka dni, a dokładnie 6 kwietnia otworzą się bramy największego w Polsce Parku Rozrywki Energylandia. W tym roku sezon potrwa do 27 października.

-Jest takie miejsce w malowniczych okolicach Krakowa, które pokochały całe rodziny. Energylandia, bo o niej mowa, od 5 lat zapewnia wysokiej jakości rozrywkę, którą docenia zarówno mały, jak i duży. Każdemu służy! Najnowocześniejszy Park Rozrywki w Polsce znajduje się w miejscowości Zator, zajmując aż 26 hektarów przeznaczonych na dostarczanie wrażeń i emocji swoim gościom. Już 6 kwietnia wielkie otwarcie Energylandii, gdzie Gości powitają animatorzy z pysznym szampanem. Zabawa gwarantowana – zaprasza Kris Kojder, dyrektor ds. wizerunku Energylandii.

Otwarcie świata rozrywki zaplanowano na godzinę 10.00. Odwiedzający Energylandię będą mogli skorzystać z 4 stref tematycznych, ale to nie wszystko co oferuje Park. Sezon 2019 to także pokazy kaskaderskie, koncerty oraz eventy specjalne.

Dzięki wdrożeniu nowych rozwiązań usprawniających obsługę odwiedzających oraz otwarciu nowych punktów gastronomicznych Goście będą mogli poczuć się jeszcze bardziej komfortowo. Ważnym elementem sezonu 2019 jest również zmiana aranżacji zieleni.

- Wybierając się do Energylandii warto pamiętać, że jeden bilet wstępu zapewnia nieograniczony dostęp do wszystkich zgromadzonych tu atrakcji i rozrywek – podkreśla Kris Kojder.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy

 

Pozostałe aktualności

Miejsce na reklamęMiejsce na reklamę www.optifloor.pl Miejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 74