ZATOR. Wielkie show w Energylandii. Milionowy klient tego sezonu odwiedził Rodzinny Park Rozrywki – FILM i FOTORELACJA

13 października 2016 Autor: sz

W czwartkowe przedpołudnie Rodzinny Park Rozrywki Energylandia w Zatorze odwiedził milionowy klient w tym sezonie. Na twarzy Małgorzaty Machalskiej, która przyjechała wraz rodziną z Dąbrowy Górniczej widać było zaskoczenie. Kasjerka zamiast wydać bilet zaczęła... tańczyć! Zapraszamy do obejrzenia filmu oraz zdjęć.

fot. Szymon Chabior

fot. Szymon Chabior

Materiał filmowy został dostarczony przez Rodzinny Park Rozrywki Energylandia w Zatorze.
Obszerny materiał podsumowujący kończący się sezon, a także prezentujący ambitne i kosztowne plany gospodarzy parku na najbliższe lata zamieścimy już wkrótce.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
mieszkaniec, 14.10.2016 10:18
Świętowanie jest miłe, tylko czy ktoś myśli o okolicznych mieszkańcach? Co się dzieje w sezonie - nie da się wytrzymać. Głośna muzyka, fajerwerki w środku nocy, krzyki korzystających z urządzeń słychać nie tylko w najbliższej okolicy. Utrudnienia w ruchu, korki. KIPLING