ZATOR. Wprowadził służby w błąd

22 marca 2016 Autor: sz

Anonimowy mężczyzna zadzwonił do Centrum Powiadamiania Ratunkowego i poinformował, że w jednym z mieszkań znajdują się zwłoki czterech osób. Na miejsce natychmiast udały się wszystkie służby. Zgłoszenie jednak okazało się fałszywe. Sprawą zajmują się policjanci.

ZATOR. Wprowadził służby w błąd

W poniedziałek około godziny 18.30 policjanci otrzymali informację od pracowników Centrum Powiadamiania Ratunkowego o anonimowym mężczyźnie, który zgłosił, że w jednym z mieszkań przy ulicy Kasztanowej w Zatorze znajdują się zwłoki czterech osób.

Na miejsce udali się policjanci, strażacy, a także ratownicy medyczni, którzy po przyjeździe do mieszkania zorientowali się, iż jest to fałszywy alarm.

-Zostało wszczęte postępowanie, w trakcie którego policjanci będą ustalać osobę, która wprowadziła w błąd służby ratunkowe – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. -Za popełniony czyn sprawcy grozi kara aresztu, ograniczenia wolności oraz wysoka grzywna – dodaje rzeczniczka.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy