ZATOR. Wypadek przy pracy, 39-latek spadł z 5 m na beton

04 kwietnia 2014 Autor: plin

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 14 w Zatorze. 39-letni mężczyzna podczas montażu klimatyzacji spadł z wysokości około 5 metrów na betonową posadzkę.

fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

Nieszczęśliwy wypadek przy pracy na placu budowy. - Jak wstępnie ustalili policjanci, 39-letni pracownik jednej z firm, podczas montażu instalacji klimatyzacyjnej, spadł z wysokości około 5 metrów na posadzkę betonową - przekazuje st. asp. Małgorzata Jurecka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. - W wyniku upadku mężczyzna doznał obrażeń głowy oraz złamania rąk. Został przetransportowany helikopterem medycznym do jednego z krakowskich szpitali - dodaje policjantka.

Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze ustalają dokładne okoliczności wypadku.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
AntySpołeczny, 04.04.2014 11:42
Uraz głowy i obie ręce złamane... http://www.tvn24.pl/wyszla-na-balkon-zapomniala-ze-go-nie-ma-spadla-z-4-pietra,415018,s.html Szkoda każdego, ale odniósł obrażenia bo pracował trzeźwy. Gdyby był pijany to nic by mu się nie stało, przynajmniej tak wynika z powyższego artykułu.