ZATOR. Z prasą nie ma żartów. Młody pracownik z uszkodzonymi palcami

07 lipca 2016 Autor: sza

W jednej z zatorskich firm doszło do nieszczęśliwego wypadku przy pracy. Ze wstępnych ustaleń policjantów z zatorskiego komisariatu wynika, że 21-letni operator prasy doznał urazu dwóch palców prawej ręki w trakcie pracy na urządzeniu do gięcia metali.

ZATOR. Z prasą nie ma żartów. Młody pracownik z uszkodzonymi palcami

Do tego przykrego wypadku doszło wczoraj, około godz. 19. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. W trakcie dalszego postępowania policjanci ustalą dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
behapowiec, 08.07.2016 08:06
Policja?, a może jeszcze PIP i Prokuratura. Ot zwykły wypadek, na pewno lekki, a tu już policja. Ale tak to jest że dzwonimy na 112 i jadą wszyscy, a nie wystarczy pogotowie? I jak zgłaszamy wypadek to mówmy przytomnie i realnie, bo niektórzy widzą trochę krwi i w panice mówią że koledze urwało ręką, a to tylko uraz palców.