ZATOR. Zderzyły się dwa bmw. 30-latek trafił do szpitala

11 lipca 2019 Autor: sz
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

W środę około godziny 13 na skrzyżowaniu ulic Krakowskiej z Oświęcimską i Kościuszki doszło do zdarzenia drogowego.

-Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż 21-letni mieszkaniec Zatora kierując bmw, wykonując manewr skrętu w lewo z ul. Oświęcimskiej w ul. Krakowską nie udzielił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo poruszającemu się ul. Kościuszki w kierunku Oświęcimia kierującemu pojazdem tej samej marki 30-letniemu mieszkańcowi Zatora – informuje Ilona Domagała z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Ratownicy medyczni zabrali do szpitala 30-letniego mieszkańca Zatora, gdzie przeszedł odpowiednie badania. Dokładne okoliczności tego zdarzenia ustalą policjanci z oświęcimskiej drogówki.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Jerzy, 28.07.2019 16:25
Kolejny idiota w Bolidzie Młodzieży Wiejskiej.
krzychoo, 23.07.2019 16:42
Następne dwa złomy wyeliminowane, a kierowcą życzę zdrówka .