ZATOR. Ze świadectwem za złotówkę do Energylandii

22 czerwca 2017 Autor: sz

Już jutro koniec roku szkolnego. Park Rozrywki Energylandia przygotował specjalną promocję dla uczniów. Ze świadectwem bilet wstępu do największego parku rozrywki w Polsce kupisz za 1 zł.

ZATOR. Ze świadectwem za złotówkę do Energylandii

W piątek od godziny 13.00 pokazując w kasie świadectwo szkolne za rok szkolny 2016/2017 lub jego kserokopię będzie można kupić bilet wstępu za symboliczną złotówkę. Przy zakupie biletu trzeba okazać dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość. Bilet upoważnia do korzystania ze wszystkich atrakcji wraz z basenami w wodnej strefie Water Park.

-Nie ważne czy otrzymałeś świadectwo z paskiem czy nie! Skorzystaj z tego wyjątkowego dnia ze swoją rodziną oraz znajomymi i rozerwij się w największym w Polsce Parku Rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze! - zaprasza Krystian Kojder KRIS, rzecznik prasowy Parku Rozrywki Energylandia.

Z promocji mogą skorzystać uczniowie i absolwenci szkół, którzy nie ukończyli 18-roku życia. Bilety promocyjne nie dotyczą rodziców oraz opiekunów dzieci. Promocja nie łączy się z innymi.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy