ZATOR. Złote Łuski na Gali Przedsiębiorczości

14 lutego 2018 Autor: red
fot. UM Zator

fot. UM Zator

W Centrum Aktywizacji Zawodowej zorganizowano Zatorską Galę Przedsiębiorczości. To cykliczne spotkanie przedstawicieli samorządu z przedsiębiorcami z Gminy Zator.


Podczas uroczystości, która odbyła się 1 lutego, wręczono Nagrody Gospodarcze oraz Wyróżnienia Burmistrza Zatora „Złota Łuska” dla najlepszych firm, które w 2016 i 2017 roku wpłynęły na poprawę jakości życia mieszkańców i przyczyniły się do społeczno-gospodarczego rozwoju Gminy Zator.


W 2018 roku rekomendowano łącznie 16 przedsiębiorców do wyróżnienia i nagrodzenia nagrodą gospodarczą „Złota Łuska”.


Nagrodzono i wyróżniono następujące firmy:


Wyróżnienia gospodarcze Burmistrza Zatora „Złota Łuska” w kategorii „Firma Roku” otrzymały: Batekhome, Bongoinvest, Eurowafel sp. z o. o. Sp. k. i Protech sp. z o. o.


Nagrodę gospodarczą Burmistrza Zatora „Złota Łuska” w kategorii „Firma Roku” otrzymało przedsiębiorstwo Płoszczyca sp. z o. o.


Wyróżnienia i Nagrodę Gospodarczą w kategorii „Firma Roku” wręczyli: Burmistrz Zatora Mariusz Makuch oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Zatorze Stanisław Orlicki.


Wyróżnienia gospodarcze Burmistrza Zatora „Złota Łuska” w kategorii „Promotor Turystyki” otrzymały: Energylandia, Ośrodek Rekreacyjno Wypoczynkowy Karpik i Zatorland.


Nagrodę Gospodarczą Burmistrza Zatora „Złota Łuska” w kategorii „Promotor Turystyki” otrzymała firma Skarby Doliny Karpia Sp. z o. o.


Wyróżnienia i Nagrodę Gospodarczą w kategorii „Promotor Turystyki” wręczyła razem z Burmistrzem Przewodnicząca Komisji Budżetowo Gospodarczej Barbara Gołda.


Wyróżnienia gospodarcze Burmistrza Zatora „Złota Łuska” w kategorii „Wybitne Zaangażowanie Społeczne” otrzymali: Adamex Sp. z o. o. Sp. k., Bank Spółdzielczy w Zatorze, Ośrodek Caritas w Zatorze, English School Dolina Karpia i Fundacja Przywołaj Uśmiech.


Nagrodę gospodarczą Burmistrza Zatora „Złota Łuska” w kategorii „Wybitne Zaangażowanie Społeczne” otrzymała firma Kulturalny Powiat.


Wyróżnienia i Nagrodę Gospodarczą w kategorii „Wybitne Zaangażowanie Społeczne” wręczyła razem z Burmistrzem Pani Elżbieta Mostowik Dyrektor Regionalnego Ośrodka Kultury w Zatorze.


Z inicjatywy Burmistrza Zatora została przyznana także nagroda specjalna którą otrzymała firma Lolly Polly Urbańscy Sp. z o. o. Sp. k.Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy