ZATOR. Znamy muzyczne gwiazdy Święta Karpia 2020. Sprawdźcie sami!

22 listopada 2019 Autor: ren
Święto Karpia 2019. fot. sz / archiwum

Święto Karpia 2019. fot. sz / archiwum


Święto Karpia 2020 jak co roku odbędzie się w pierwszy weekend lipca. Kto wystąpi na scenie na zatorskim rynku? Znamy główne gwiazdy muzyczne tego wydarzenia. W sobotę na scenie pojawi się bliski ziemi oświęcimskiej zespół KOMODO, a dzień później zagra Golec uOrkiestra.

W sobotę 4 lipca 2020 roku o godzinie 21.30 na scenie pojawi się zespół z lokalnymi korzeniami KOMODO. Formację tworzą: Dariusz Odrzywołek (Alex Red), Jonasz Brzeźniak (Yash) oraz Tomasz Piasecki (Tom Sanders). Chłopaki pochodzą Podolsza, Przeciszowa i Dulowej. W utworach zespołu można usłyszeć wokalistów z Cypru: Helena oraz Stephano. Zespół współpracuje także z Mariką Kraujutowicz. Jednym z najbardziej popularnych utworów KOMODO jest cover Elvisa Presley’a „Blue Suede Shoes”

Dzień później, czyli w niedzielę 5 lipca o tej samej godzinie publiczność rozbawią bracia Golcowie, czyli zespół pochodzący z Milówki – Golec uOrkiestra. Tego zespołu nie trzeba nikomu przedstawiać. Zespół wykonuje muzykę w stylu góralskiego folku z charakterystycznymi cechami muzyki pop, rock’n’rolla i jazzu. Ich największe przeboje to m.in. „Lornetka”, „Słodycze”, „Ściernisko” czy też „Crazy is my life”. Najnowszy ich utwór to „Górą Ty” wykonany wspólnie z GROMEE feat. BEDOES.


Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy