ZATOR. Żniwa Karpiowe już w ten weekend

14 września 2017 Autor: sz
ZATOR. Żniwa Karpiowe już w ten weekend

W najbliższą niedzielę na Łowisku Wędkarskim „Podolsze” odbędą się Wielkie Zatorskie Żniwa Karpiowe. Impreza odbywa się pod patronatem burmistrza Zatora.

Uroczyste otwarcie Żniw Karpiowych zaplanowano na godzinę 11.00. Na odwiedzający czeka wiele atrakcji. Na scenie, swoje występy zaprezentują przedstawiciele wszystkich gmin Doliny Karpia. Nie zabraknie także kulinarnych degustacji.

Na niedzielę zaplanowano także rajd rowerowy oraz zawody wędkarskie.

Jedną z większych atrakcji będą Mistrzostwa Szkół Gastronomicznych w Przyrządzaniu Potraw z Karpia.

Więcej szczegółów znajduje na plakacie.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy