ŻYWIEC-CHEŁMEK. Trwają poszukiwania Mikołaja Błońskiego

04 lutego 2018 Autor: sz
fot. KPP w Żywcu

fot. KPP w Żywcu

Od kilku dni na Żywiecczyźnie trwają poszukiwania 31-letniego mieszkańca Chełmka. Mikołaj Błoński ostatni raz był widziany w piątek 26 stycznia około południa w Zwardoniu. Do dnia dzisiejszego mężczyzna nie wrócił do domu. Nie nawiązał też kontaktu z rodziną.


31-letni mieszkaniec Chełmka z wyglądu ma około 30-35 lat. Mężczyzna ma 176 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Włosy ma krótkie, kręcone koloru blond. Twarzą okrągła o jasnej karnacji.


W chwili zaginięcia Mikołaj Błoński miał na sobie czarny płaszcz oraz ciemnoniebieskie jeansy. Ubrane miał czarne buty typu trapery, szarą czapkę zimową i szaro-czarny szalik we wzory.


Policjanci proszą wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żywcu pod numerem tel. 33 867 22 55 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 112.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy