Kontakt

REDAKCJA
redakcja@oswiecimskie24.pl

Paweł Plinta - 515 416 069
pawel@ministerstworozrywki.pl


REKLAMA

Szymon Chabior - 513 413 413

szymon@ministerstworozrywki.pl
 
ZOBACZ CENNIK REKLAM

 

Powiat

InfoPowiat - program Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu

Środki finansowe w ramach OSPR, ambitny budżet Powiatu Oświęcimskiego na 2014 rok, polsko-szwajcarskie wsparcie dla DPS w Bobrku oraz nowa sala gimnastyczna w Brzeszczach - to główne tematy nowego programu informacyjnego Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.


zobacz pozostałe ›

Oświęcim

Wieści z Ratusza 27.12.2013

Niedługo powitamy nowy 2014 rok, warto więc przypomnieć sobie wydarzenia mijających 12 miesięcy, które zarejestrowali kamerzyści Wieści z Ratusza. 


zobacz pozostałe ›

Chełmek

Program Informacyjny Gminy Chełmek

Zachęcamy do obejrzenia Programu Informacyjnego Gminy Chełmek. W tym odcinku: Gorące oklaski podczas pokazu wiosennej mody w Samorządowym Zespole Szkół nr 1 im. Adama Mickiewicza w Chełmku. Naszym przewodnikiem po szkole jest dyrektor Lucyna Kuligowska. Odwiedzamy też tutejszy Komisariat Policji. Współpraca pomiędzy Urzędem Miejskim w Chełmku a Komendą Powiatową Policji w Oświęcimiu ma bardzo konkretny wymiar, o czym świadczą współfinansowane przez gminę inwestycje. Z kolei panie z Kolpingowskiego Klubu Seniora w Chełmku opowiadają nam o szlachetnej i doskonale sprawdzającej się w praktyce idei tego przedsięwzięcia. Zaglądamy ponadto do Centrum Sportowego w Chełmku. Ta inwestycja okazała się strzałem w dziesiątkę.


zobacz pozostałe ›

Najczęściej wyświetlane

Najczęściej komentowane

Ankieta

Czy podoba Ci się nowa strona portalu Oświęcimskie24.pl


Nie wybrałeś żadnej opcji w tej ankiecie!

tak
nie
nie mam zdania


wyniki »
 

KĘTY. Oni już wiedzą jak to jest artystą być…

Kęty, , ada - 04.05.2013 12:22

A   A   A  
KĘTY. Oni już wiedzą jak to jest artystą być…
Fot. DK Kęty

Owacją na stojąco zakończyła się Gala Finałowa „Artystą być… 2013”. Impreza przyciągnęła tłumy gości. Na wypełnionej po brzegi sali kęckiego Domu Kultury przez dwie godziny prezentowali się młodzi artyści.Gala odbyła się w minioną sobotę. Goście z niecierpliwością oczekiwali występów młodych talentów. Kiedy na scenie pojawił się pierwszy laureat konkursu, z gitarą większą od niego samego, widownia zamarła z wrażenia.

Następnie tancerze, wokaliści, instrumentaliści, aktorzy, recytatorzy – każdy w swojej dziedzinie można powiedzieć doskonały! – pokazali wielką klasę, wykazali się ogromną odwagą i niesamowitym talentem podczas swoich występów.

Podczas wręczenia nagród wszystkim laureatom konkursu, nie zabrakło podziękowań ze strony burmistrza Tomasza Bąka.

– Dziękuję, że mogłem tutaj być, to był wspaniały projekt. Dziękuje wszystkim, którzy brali udział w tworzeniu tego projektu” – powiedział burmistrz Kęt Tomasz Bąk. - Są we mnie pozytywne emocje, ale przemawia przeze mnie również zazdrość, że oglądałem dzisiaj ludzi, którzy są zdolniejsi ode mnie – dodał.

Lista finalistów projektu dostępna jest tutaj:

http://www.kety.pl/pl/news/scena-dr-podsumowanie-gali-artyst-2013


Wyświetleń: 853
Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Śledzik! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Blip! Dodaj na Pinger!     |     Wyślij link

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dodaj komentarz


Nick:

Treść:

Anty-bot:

Komentarze

Brak komentarzy!


Inne w tym dziale

24.04.2014 - Powiat, komentarzy: 2
HOKEJ. Awans Polski! Oświęcimianin w... ››
24.04.2014 - Powiat, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Talenty Małopolski pod... ››
24.04.2014 - Powiat, komentarzy: 0
WITKOWICE, MALEC. Dał ogłoszenie, że... ››
24.04.2014 - Powiat, komentarzy: 4
BOBREK. 600 tysięcy na chodnik w... ››
24.04.2014 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Zapomnieć o Skarżysku.... ››
REKLAMA
REKLAMA
 
REKLAMA
 
REKLAMA
 

Galeria zdjęć

Imprezy

Organizujesz jakieś wydarzenie, organizujesz jakąś imprezę!?
Zadzwoń i wypromuj ją w portalu Oświęcimskie24.pl0.13914895057678