Kontakt

REDAKCJA & REKLAMA

redakcja@oswiecimskie24.pl

 

Szymon Chabior - 513 413 413
szymon@ministerstworozrywki.pl

Chełmek

Program informacyjny gminy Chełmek

Historyczne wydarzenie. Wizyta głowy państwa w gminie Chełmek. Małżeństwa, które przeżyły ze sobą 50, 60 i 65 lat odbierały z rąk prezydenta Bronisława Komorowskiego listy gratulacyjne i Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. - Prezydent RP bardzo często dostaje na biurko do podpisu wyróżnienia dla par, które przeżyły ze sobą tyle lat. Często się zastanawiałem, jacy ludzie kryją się za tymi nazwiskami. Dlatego tak bardzo się cieszę, że mam dzisiaj możliwość choć trochę Państwa poznać, spojrzeć w oczy i pogratulować - mówił prezydent Bronisław Komorowski. - Spełniły się moje największe marzenia, żeby właśnie w ten sposób uczcić 45-lecie nadania praw miejskich i 600-lecie istnienia Chełmka. Jestem wzruszony - powiedział burmistrz Chełmka Andrzej Saternus.


zobacz pozostałe ›

Najczęściej wyświetlane

Najczęściej komentowane

Ankieta

Czy podoba Ci się nowa strona portalu Oświęcimskie24.pl


Nie wybrałeś żadnej opcji w tej ankiecie!

tak
nie
nie mam zdania


wyniki »
 

KĘTY. Oni już wiedzą jak to jest artystą być…

Kęty, , ada - 04.05.2013 12:22

A   A   A  
KĘTY. Oni już wiedzą jak to jest artystą być…
Fot. DK Kęty

Owacją na stojąco zakończyła się Gala Finałowa „Artystą być… 2013”. Impreza przyciągnęła tłumy gości. Na wypełnionej po brzegi sali kęckiego Domu Kultury przez dwie godziny prezentowali się młodzi artyści.Gala odbyła się w minioną sobotę. Goście z niecierpliwością oczekiwali występów młodych talentów. Kiedy na scenie pojawił się pierwszy laureat konkursu, z gitarą większą od niego samego, widownia zamarła z wrażenia.

Następnie tancerze, wokaliści, instrumentaliści, aktorzy, recytatorzy – każdy w swojej dziedzinie można powiedzieć doskonały! – pokazali wielką klasę, wykazali się ogromną odwagą i niesamowitym talentem podczas swoich występów.

Podczas wręczenia nagród wszystkim laureatom konkursu, nie zabrakło podziękowań ze strony burmistrza Tomasza Bąka.

– Dziękuję, że mogłem tutaj być, to był wspaniały projekt. Dziękuje wszystkim, którzy brali udział w tworzeniu tego projektu” – powiedział burmistrz Kęt Tomasz Bąk. - Są we mnie pozytywne emocje, ale przemawia przeze mnie również zazdrość, że oglądałem dzisiaj ludzi, którzy są zdolniejsi ode mnie – dodał.

Lista finalistów projektu dostępna jest tutaj:

http://www.kety.pl/pl/news/scena-dr-podsumowanie-gali-artyst-2013


Wyświetleń: 1266
Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Śledzik! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Blip! Dodaj na Pinger!     |     Wyślij link

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dodaj komentarz


Nick:

Treść:

Anty-bot:

Komentarze

Brak komentarzy!


Inne w tym dziale

28.03.2015 - Powiat, komentarzy: 0
KOSZYKÓWKA. Niwa pokonuje ŁKS! Dziś... ››
28.03.2015 - Powiat, komentarzy: 0
PRZYPOMINAMY. Dzisiejsza noc będzie o... ››
27.03.2015 - Kęty, komentarzy: 0
KĘTY. Pożar budynku gospodarczego ››
27.03.2015 - Powiat, komentarzy: 0
SIATKÓWKA. Kęczanin zagra o... ››
26.03.2015 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Derbowy punkt. Niwa... ››
REKLAMA
 
REKLAMA
 
REKLAMA
 
REKLAMA
REKLAMA
 

Galeria zdjęć

Imprezy

Organizujesz jakieś wydarzenie, organizujesz jakąś imprezę!?
Zadzwoń i wypromuj ją w portalu Oświęcimskie24.pl0.11684584617615