KĘTY. Oni już wiedzą jak to jest artystą być…

Kęty, , ada - 04.05.2013 12:22

A   A   A  
KĘTY. Oni już wiedzą jak to jest artystą być…
Fot. DK Kęty

Owacją na stojąco zakończyła się Gala Finałowa „Artystą być… 2013”. Impreza przyciągnęła tłumy gości. Na wypełnionej po brzegi sali kęckiego Domu Kultury przez dwie godziny prezentowali się młodzi artyści.Gala odbyła się w minioną sobotę. Goście z niecierpliwością oczekiwali występów młodych talentów. Kiedy na scenie pojawił się pierwszy laureat konkursu, z gitarą większą od niego samego, widownia zamarła z wrażenia.

Następnie tancerze, wokaliści, instrumentaliści, aktorzy, recytatorzy – każdy w swojej dziedzinie można powiedzieć doskonały! – pokazali wielką klasę, wykazali się ogromną odwagą i niesamowitym talentem podczas swoich występów.

Podczas wręczenia nagród wszystkim laureatom konkursu, nie zabrakło podziękowań ze strony burmistrza Tomasza Bąka.

– Dziękuję, że mogłem tutaj być, to był wspaniały projekt. Dziękuje wszystkim, którzy brali udział w tworzeniu tego projektu” – powiedział burmistrz Kęt Tomasz Bąk. - Są we mnie pozytywne emocje, ale przemawia przeze mnie również zazdrość, że oglądałem dzisiaj ludzi, którzy są zdolniejsi ode mnie – dodał.

Lista finalistów projektu dostępna jest tutaj:

http://www.kety.pl/pl/news/scena-dr-podsumowanie-gali-artyst-2013


Wyświetleń: 2646
Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Śledzik! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Blip! Dodaj na Pinger!     |     Wyślij link

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dodaj komentarz


Nick:

Treść:

Anty-bot:

Komentarze

Brak komentarzy!


Inne w tym dziale

09.12.2016 - Powiat, komentarzy: 0
POWIAT. Nie świeć innym po oczach!... ››
09.12.2016 - Powiat, komentarzy: 0
OŚWIĘCM. JYSK już tu jest. 201.... ››
09.12.2016 - Powiat, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Z Sobotą dzisiaj w... ››
09.12.2016 - Powiat, komentarzy: 0
SPORTY WALKI. Mikołajkowe turnieje z... ››
09.12.2016 - Powiat, komentarzy: 0
CHEŁMEK. Jabłka za darmo. Taka okazja... ››
REKLAMA
REKLAMA
 
REKLAMA
REKLAMA

Galeria zdjęć

Imprezy

Organizujesz jakieś wydarzenie, organizujesz jakąś imprezę!?
Zadzwoń i wypromuj ją w portalu Oświęcimskie24.pl0.2331600189209