Kontakt

REDAKCJA & REKLAMA

redakcja@oswiecimskie24.pl

Szymon Chabior - 513 413 413
szymon@oswiecimskie24.pl

REKLAMA

Najczęściej wyświetlane

REKLAMA
 

Najczęściej komentowane

HOKEJ NA LODZIE. Młodzi unici gościli w Bardejovie

Powiat, , SLR - 14.01.2014 07:46

A   A   A  
HOKEJ NA LODZIE. Młodzi unici gościli w Bardejovie
Żaki młodsze Unii uczestniczyły w turnieju na Słowacji. Fot. zbiory klubu

Siódme miejsce zajęła drużyna żaków młodszych UKH Unii Oświęcim podczas hokejowego turnieju w słowackim Bardejovie. Rywalami podopiecznych Jarosława Jaracza były zespoły ze Słowacji i Białorusi.Oprócz UKH Unii wystąpiła też KTH Krynica, HC 46 Bemaco Bardejov (Słowacja), MHK Detva (Słowacja), HK Sp. Nova Ves (Słowacja), Zhlobin Metalurg (Białoruś), Shinnik Bobruysk (Białoruś) i HC Vitebsk(Białoruś). Wśród tak doborowego towarzystwa wyniki młodych oświęcimian pozytywnie oceniane są w klubie. Nauka pobierana na Słowacji ma zaprocentować w przyszłości.

Pierwszym rywalem młodych UKH Unii był zespół z Witebska. Mecz zakończył się skromnym zwycięstwem Białorusinów 3:1. Najbardziej wymagającym przeciwnkiem okazał się Shinnik Bobruysk, który pokonał biało-niebieskich 5:0. W kolejnym spotkaniu żaki młodsze UKH Unii ulegli ekipie HK Spisskiej Nova Ves 1:5. Po każdym spotkaniu przyznawano indywidualne nagrody. W drużynie z Oświęcimia nagrodzono Filipa Płonkę, Mateusza Filipowicza i Michała Kusaka.

Żaki młodsze UKH Unii Oświęcim: Adrian Banot, Kamil Daniliszyn, Mateusz Filipowicz, Arkadiusz Guzik, Michał Jaracz, Jakub Kurandy, Szymon Klaja, Jan Klekot, Piotr Kot, Dominik Lichota, Aleksander Noworyta, Filip Płonka, Daniel Świokło, Kacper Sroka, Piotr Sporysz, Mikołaj Tarłowski, Szymon Zabawski, Filip Dworzak, Michał Kusak.
Trenerem zespołu jest Jarosław Jaracz, a kierownikiem drużyny Andrzej Płonka.


Wyświetleń: 2661
Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Śledzik! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Blip! Dodaj na Pinger!     |     Wyślij link

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dodaj komentarz


Nick:

Treść:

Anty-bot:

Komentarze

Brak komentarzy!


Inne w tym dziale

26.06.2017 - Gmina Oświęcim, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Firmowe reprezentacje... ››
26.06.2017 - Osiek, komentarzy: 2
OSIEK. Ksiądz prymicjant Tymoteusz... ››
26.06.2017 - Oświęcim, komentarzy: 0
OŚWIĘCIM. Startują 22. Letnie... ››
26.06.2017 - Kęty, komentarzy: 1
BIELANY. Murarz spadł z 4 metrów. W... ››
26.06.2017 - Powiat, komentarzy: 0
POWIAT. Darmowe porady prawne w... ››
REKLAMA
REKLAMA
 
REKLAMA

Galeria zdjęć

Imprezy

Organizujesz jakieś wydarzenie, organizujesz jakąś imprezę!?
Zadzwoń i wypromuj ją w portalu Oświęcimskie24.pl0.25927996635437