Kontakt

REDAKCJA & REKLAMA

redakcja@oswiecimskie24.pl

 

Szymon Chabior - 513 413 413
szymon@ministerstworozrywki.pl

Chełmek

Program informacyjny gminy Chełmek

Historyczne wydarzenie. Wizyta głowy państwa w gminie Chełmek. Małżeństwa, które przeżyły ze sobą 50, 60 i 65 lat odbierały z rąk prezydenta Bronisława Komorowskiego listy gratulacyjne i Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. - Prezydent RP bardzo często dostaje na biurko do podpisu wyróżnienia dla par, które przeżyły ze sobą tyle lat. Często się zastanawiałem, jacy ludzie kryją się za tymi nazwiskami. Dlatego tak bardzo się cieszę, że mam dzisiaj możliwość choć trochę Państwa poznać, spojrzeć w oczy i pogratulować - mówił prezydent Bronisław Komorowski. - Spełniły się moje największe marzenia, żeby właśnie w ten sposób uczcić 45-lecie nadania praw miejskich i 600-lecie istnienia Chełmka. Jestem wzruszony - powiedział burmistrz Chełmka Andrzej Saternus.


zobacz pozostałe ›

Najczęściej wyświetlane

Najczęściej komentowane

Ankieta

Czy podoba Ci się nowa strona portalu Oświęcimskie24.pl


Nie wybrałeś żadnej opcji w tej ankiecie!

tak
nie
nie mam zdania


wyniki »

HOKEJ NA LODZIE. Młodzi unici gościli w Bardejovie

Powiat, , SLR - 14.01.2014 07:46

A   A   A  
HOKEJ NA LODZIE. Młodzi unici gościli w Bardejovie
Żaki młodsze Unii uczestniczyły w turnieju na Słowacji. Fot. zbiory klubu

Siódme miejsce zajęła drużyna żaków młodszych UKH Unii Oświęcim podczas hokejowego turnieju w słowackim Bardejovie. Rywalami podopiecznych Jarosława Jaracza były zespoły ze Słowacji i Białorusi.Oprócz UKH Unii wystąpiła też KTH Krynica, HC 46 Bemaco Bardejov (Słowacja), MHK Detva (Słowacja), HK Sp. Nova Ves (Słowacja), Zhlobin Metalurg (Białoruś), Shinnik Bobruysk (Białoruś) i HC Vitebsk(Białoruś). Wśród tak doborowego towarzystwa wyniki młodych oświęcimian pozytywnie oceniane są w klubie. Nauka pobierana na Słowacji ma zaprocentować w przyszłości.

Pierwszym rywalem młodych UKH Unii był zespół z Witebska. Mecz zakończył się skromnym zwycięstwem Białorusinów 3:1. Najbardziej wymagającym przeciwnkiem okazał się Shinnik Bobruysk, który pokonał biało-niebieskich 5:0. W kolejnym spotkaniu żaki młodsze UKH Unii ulegli ekipie HK Spisskiej Nova Ves 1:5. Po każdym spotkaniu przyznawano indywidualne nagrody. W drużynie z Oświęcimia nagrodzono Filipa Płonkę, Mateusza Filipowicza i Michała Kusaka.

Żaki młodsze UKH Unii Oświęcim: Adrian Banot, Kamil Daniliszyn, Mateusz Filipowicz, Arkadiusz Guzik, Michał Jaracz, Jakub Kurandy, Szymon Klaja, Jan Klekot, Piotr Kot, Dominik Lichota, Aleksander Noworyta, Filip Płonka, Daniel Świokło, Kacper Sroka, Piotr Sporysz, Mikołaj Tarłowski, Szymon Zabawski, Filip Dworzak, Michał Kusak.
Trenerem zespołu jest Jarosław Jaracz, a kierownikiem drużyny Andrzej Płonka.


Wyświetleń: 1193
Dodaj do: Wykop ten artykuł! Dodaj na Śledzik! Dodaj na Twitter! Dodaj na FaceBook! Dodaj na Blip! Dodaj na Pinger!     |     Wyślij link

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dodaj komentarz


Nick:

Treść:

Anty-bot:

Komentarze

Brak komentarzy!


Inne w tym dziale

31.03.2015 - Powiat, komentarzy: 0
PIŁKA NOŻNA. Drugi mecz i drugi remis... ››
31.03.2015 - Kęty, komentarzy: 0
KĘTY-NOWA WIEŚ. Uciekał skradzionym... ››
31.03.2015 - Powiat, komentarzy: 2
POWIAT. Stery Komendy Powiatowej... ››
31.03.2015 - Powiat, komentarzy: 1
RAJSKO. Najlepszym okazał się Mateusz... ››
31.03.2015 - Oświęcim, komentarzy: 8
OŚWIĘCIM. Oddaj głos na... ››
REKLAMA
 
REKLAMA
 
REKLAMA

Galeria zdjęć

Imprezy

Organizujesz jakieś wydarzenie, organizujesz jakąś imprezę!?
Zadzwoń i wypromuj ją w portalu Oświęcimskie24.pl0.18309593200684